ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Тариф на послуги розподілу газу

з 1 березня 2024 року, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 22 лютого 2024 року №376 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1944» Чернівецькій філії ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» встановлено тариф на послуги розподілу природного газу – у розмірі 1,99 грн за 1 м3 на місяць (без урахування ПДВ).

 

План розвитку газорозподільної системи

План розвитку газорозподільної системи (у зв’язку з воєнним станом в Україні інформація не надається, як інформація, що відноситься до об’єктів критичної інфраструктури відповідно до постанови НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»).

 

Технічні та комерційні умови доступу (приєднання) до ГРМ

Технічні-та-комерційні-умови-доступу-до-ГРМ-розділи-V-та-VІ-Кодексу-ГРМ (1)

Інформація-про-технічні-та-комерційні-умови-доступу

 

 

Перелік та вартість наших послуг

Перелік та вартість окремих платних послуг (робіт) розраховані відповідно до Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. № 2494 та Методології встановлення плати за приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем, затвердженої постановою НКРЕКП від 24.12.2015 р. № 3054.

* Додатково визначаються: витрати на виконання земляних робіт, транспортні витрати на переміщення до об’єктів виконання робіт, вартість роботи машин та механізмів, витрати на матеріали.

Вартість послуг з 01.03.2024 року

 

 

Потужності ГРП
Доступ до інформації про величини технічної та вільної потужності, у тому числі величини резервної потужності, необхідної для забезпечення нових приєднань, у розрізі кожної ГРП, що на законних підставах перебувають у власності або користуванні Оператора ГРМ, тимчасово закритий на вебсайті на виконання вимог постанови НКРЕКП від 26.03.2022 р. № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури».

 

 

Якість газу
Відповідно до паспортів фізико-хімічних параметрів природного газу, виданих лабораторіями газотранспортних підприємств, від яких природний газ надходить до газорозподільних мереж Вінницької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України», вища теплота згоряння природного газу за всіма маршрутами його переміщення на території ліцензійної діяльності підприємства відповідає вимогам, встановленим Кодексом газотранспортної системи, що затверджений постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2493.
Доступ до інформації про розмір середньозваженої теплоти згорання природного газу, переданого та протранспортованого Вінницькою філією ТОВ «Газорозподільні мережі України» за маршрутами його переміщення закритий на вебсайті на виконання вимог постанови НКРЕКП від 26.03.2022 р. № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури».

 

Інформація про час та місце проведення робіт, запланованих у наступному календарному році, які можуть викликати зміни режимів роботи газорозподільної системи, що призводять до обмеження розподілу природного газуДоступ до даної інформації закритий на вебсайті на виконання вимог постанови НКРЕКП від 26.03.2022 р. № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури».

 

 

Дані про плановані та фактичні обсяги природного газу, що переміщуються ГРМ в обсязі, що знаходиться у розпорядженні Оператора ГРМ 

Планові обсяги природного газу, які переміщуються газорозподільною системою, в обсязі, що знаходиться у розпорядженні Чернівецької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» на  2024 рік

Планові обсяги природного газу, що переміщуються ГРМ в обсязі, що знаходиться у розпорядженні ЧФ ГРМУ на 2024 рік

 

 

Маршрути транспортування газу з однаковими ФХП
Доступ до інформації про наявні маршрути транспортування газу з однаковими фізико-хімічними показниками, тобто, однакової якості, від газорозподільних станцій до газифікованих населених пунктів, закритий на вебсайті на виконання вимог постанови НКРЕКП від 26.03.2022 р. № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури».

 

Лічильники газу: встановлення, повірка та заміна

Лічильники-газу-встановлення-повірка-та-заміна

 

Права та обов’язки споживача та Оператора ГРМ

Відносини між Оператором газорозподільної системи та споживачами природного газу регулюються нормами Закону України «Про ринок природного газу»Кодексу газорозподільних системТипового договору розподілу природного газуПравилами безпеки систем газопостачанняПравилами постачання природного газу   та іншими нормативними документами.

 

Порядок розгляду звернень громадян та вирішення спірних питань

Відповідно до законодавства України споживачі послуг мають право звернутися до Оператора ГРМ із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються його статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення. Форма, порядок подання та терміни розгляду звернень урегульовані Законами України «Про звернення громадян»«Про доступ до публічної інформації» та «Про захист прав споживачів».

 

ПОБУТОВИМ СПОЖИВАЧАМ

Як укласти договір розподілу газу з Чернівецькою філією «ГАЗМЕРЕЖІ»

З 1 березня 2024 року згідно з Постановою НКРЕКП № 371 від 22 лютого 2024 р. оператором газорозподільних мереж у Чернівецькій області стало ТОВ «Газорозподільні мережі України» в особі Чернівецької філії.

Договір розподілу газу є публічним, однаковим для всіх споживачів і не потребує двостороннього підписання.

Укласти договір розподілу природного газу з газорозподільною компанією можна за спрощеною процедурою.

Для цього достатньо підписати Заяву-приєднання, яку споживачі природного газу отримають разом з паперовими рахунками за березень 2024 р.

Крім того, зразки заяви-приєднання для споживачів є у підрозділах «Побутовим споживачам» та «Споживачам, що не є побутовими» розділу «Важлива інформація».

Отже, щоб приєднатися до договору вам достатньо заповнити Заяву-приєднання і передати її на адресу Чернівецької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» зручним для Вас способом:

  • надішліть на поштову адресу компанії: 58005 , м. Чернівці, вул. Винниченка, 9а;
  • залиште у найближчому Центрі обслуговування клієнтів;
  • передайте контролеру під час його чергового візиту до Вашої оселі.

Ознайомитися зі змістом договору можна на офіційному сайті НКРЕКП, в газеті  «Молодий буковинець» № 10 від 07.03.2024 р., або на сайті газорозподільної компанії https://cv.grmu.com.ua/ у розділі “Важлива інформація”.

Саме на основі заяви – приєднання національний оператор газорозподільних мереж укладає зі споживачами офіційну угоду про розподіл палива та надає послуги розподілу.

Договір укладається на безстроковий період з метою забезпечення фізичної доставки обсягів природного газу, що належать споживачу (його постачальнику), власне до споживача та можливості санкціонованого відбору природного газу з газорозподільної системи.

Типовий договір розподілу газ

Заява приєднання_зразок*

*дані заповнює Оператор ГРМ

СПОЖИВАЧАМ, ЩО НЕ Є ПОБУТОВИМИ

Типовий договір розподілу газ

Перелік документів на підключення

 

Інформація про початок постачання природного газу споживачам постачальником «останньої надії»

 

Повідомлення ПОН від 02.06.2024

Повідомлення ПОН від 22.05.2024

Повідомлення ПОН від 14.05.2024

Повідомлення ПОН від 02.05.2024

Повідомлення ПОН від 30.04.2024

Повідомлення ПОН від 23.04.2024

Повідомлення ПОН від 16.04.2024

Повідомлення ПОН від 29.03.2024

Повідомлення ПОН від 02.03.2024


НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ

Кодекс газорозподільних систем

Кодекс газотранспортної системи

Типовий договір розподілу природного газу,  затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 вересня 2015 року № 2498.

Типовий договір транспортування природного газу

Закон України про ринок природного газу

Правила безпеки системи газопостачання 

Про затвердження Правил постачання природного газу

Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу

Про затвердження Методології встановлення плати за приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем
Про затвердження Мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу

Закон України «Про житлово-комунальні послуги»

Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»

Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність»

Постанова КМУ від 6 березня 2022 р. № 222 “Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу”

Постанова НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»

Постанова НКРЕКП від 26 грудня 2022 р. № 1839 “Про видачу ліцензії з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»”

Постанова НКЕРЕКП від 22 лютого 2024 року “Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26 грудня 2022 року № 1839 та врегулювання питань щодо провадження ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» діяльності з розподілу природного газу”

Постанова НКРЕКП від 22 лютого 2024 року “Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1944”

Постанова НКРЕКП від 12.09.2023 № 1659 “Про внесення змін до Кодексу газорозподільних систем”

Постанова НКРЕКП від 29 грудня 2023 р. № 2644 “Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2024 рік в умовах дії воєнного стану”

Типовий договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку

Наказ Міністерства енергетики України від 29.09.2023 р. № 292 “Про затвердження Порядку технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку”

Постанова НКРЕКП від 29.11.2023 р. № 2242 “Про встановлення граничних рівнів вартості виконання видів робіт та послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків для операторів ГРМ на 2023 та 2024 роки”

Постанова НКРЕКП від 05.12.2023 р. № 2291 “Про затвердження Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем”

Наказ Міністерства енергетики та захисту довкілля України від 27.05.2020 № 342 “Про затвердження Переліку видів робіт, які входять до технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання в житлових будинках”