ПРО КОМПАНІЮ

Основною сферою діяльності Чернівецької філії «Газмережі» є розподіл природного газу споживачам у Чернівецькій області: населенню, бюджетним установам і організаціям та іншим споживачам області.

Історія газового господарства Чернівецької області почалася в січні 1958 році. Власне початком можна вважати наказ Чернівецького міськкомунгоспу від 8 січня про створення контори «Міськгаз».

І вже 24 квітня цього ж року, до газопостачання був підключений перший об’єкт – Чернівецька електростанція, а в травні –  газифіковано перші 112 квартир в житлових будинках Чернівців.

А вже в 1968 рік почалося прокладання магістрального газопроводу Ананьїв-Чернівці-Богородчани, що дало можливість почати роботу з газифікації, на той час, Сокирянського, Новоселицького, Хотинського, Заставнівського та Сторожинецького районів області.

Сьогодні компанія розподіляє природний газ до 236 тисяч родин, близько трьох тисяч бюджетних і релігійних установ, промислових та комунальних підприємств. Протяжність газорозподільної системи Чернівецької області складає 8,9 тисячі кілометрів газопроводів.

Розподіл природного газу споживачам Чернівецької області є головним завданням компанії. Від якісного його виконання залежить економіка регіону, функціонування комунально-побутових та бюджетних установ, наявність тепла і комфорту в оселях буковинців.

27 листопада 2023 року АТ «Чернівцігаз» увійшло до складу Групи Нафтогаз.

Чернівецька філія «Газмережі» утворилася 29.11.2023 року. 1 березня 2024 року товариство розпочало провадження ліцензійної діяльності в Чернівецькій області.

 

КЕРІВНИЦТВО

СТЕПАНЕНКО ВІТАЛІЙ

В.о. Директора Чернівецької філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»

Громадянин України. Має дві вищі освіти. Закінчив Національний університет внутрішніх справ, отримавши диплом спеціаліста за спеціальністю «Правознавство». Здобув ступінь магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Має великий досвід управління та адміністрування на керівних позиціях. Зокрема, займав керівні посади при Харківській міській раді та Полтавській обласній державній адміністрації.

З 06 грудня 2023  року очолює Чернівецьку філію ТОВ «Газорозподільні мережі України».

 

 

Державний регулятор видав ліцензію з розподілу природного газу ТОВ «Газорозподільні мережі України» в особі Чернівецької філії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг згідно постанови № 371 від 22 лютого 2024 р. внесла зміни до додатка до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 грудня 2022 року № 1839 «Про видачу ліцензії з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».

Зокрема, розширила територію, де знаходиться газорозподільна система, що перебуває у власності, господарському віданні, користуванні чи експлуатації ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».

Так, територія ліцензійної діяльності Чернівецької філії  ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» охоплює територію Чернівецької області.

З повним текстом постанови можна ознайомитися на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі інтернет за посиланням:  Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26 грудня 2022 року № 1839 та врегулювання питань щодо провадження ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» діяльності з розподілу природного газу | Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (nerc.gov.ua)