ПРО КОМПАНІЮ

Основною сферою діяльності Чернівецької філії «Газмережі» є розподіл природного газу споживачам у Чернівецькій області: населенню, бюджетним установам і організаціям та іншим споживачам області.

Історія газового господарства Чернівецької області почалася в січні 1958 році. Власне початком можна вважати наказ Чернівецького міськкомунгоспу від 8 січня про створення контори «Міськгаз».

І вже 24 квітня цього ж року, до газопостачання був підключений перший об’єкт – Чернівецька електростанція, а в травні –  газифіковано перші 112 квартир в житлових будинках Чернівців.

А вже в 1968 рік почалося прокладання магістрального газопроводу Ананьїв-Чернівці-Богородчани, що дало можливість почати роботу з газифікації, на той час, Сокирянського, Новоселицького, Хотинського, Заставнівського та Сторожинецького районів області.

Сьогодні компанія розподіляє природний газ до 236 тисяч родин, близько трьох тисяч бюджетних і релігійних установ, промислових та комунальних підприємств. Протяжність газорозподільної системи Чернівецької області складає 8,9 тисячі кілометрів газопроводів.

Розподіл природного газу споживачам Чернівецької області є головним завданням компанії. Від якісного його виконання залежить економіка регіону, функціонування комунально-побутових та бюджетних установ, наявність тепла і комфорту в оселях буковинців.

27 листопада 2023 року АТ «Чернівцігаз» увійшло до складу Групи Нафтогаз.

Чернівецька філія «Газмережі» утворилася 29.11.2023 року. 1 березня 2024 року товариство розпочало провадження ліцензійної діяльності в Чернівецькій області.


Керівництво

 

Едуард САВІК

В.о. директора Чернівецької філії

Закінчив Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю економіка підприємства та Львівський університет бізнесу та права за спеціальністю – право.

Майже 11 років працював на бавовнопрядильній фабриці та понад 7 років у системі ДАІ на різних посадах. Згодом, 5 років був  заступником міського голови Нововолинської міської ради. Пізніше обіймав посаду заступника начальника та начальника РСЦ ГСЦ МВС у Волинській та  Львівській областях.

З 27 листопада 2023 року – перебував на посаді  Голови правління АТ «Чернівцігаз».

З 09 липня 2024  року очолює Чернівецьку філію ТОВ «Газорозподільні мережі України».


 

Державний регулятор видав ліцензію з розподілу природного газу ТОВ «Газорозподільні мережі України» в особі Чернівецької філії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг згідно постанови № 371 від 22 лютого 2024 р. внесла зміни до додатка до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 грудня 2022 року № 1839 «Про видачу ліцензії з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».

Зокрема, розширила територію, де знаходиться газорозподільна система, що перебуває у власності, господарському віданні, користуванні чи експлуатації ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».

Так, територія ліцензійної діяльності Чернівецької філії  ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» охоплює територію Чернівецької області.

З повним текстом постанови можна ознайомитися на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі інтернет за посиланням:  Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26 грудня 2022 року № 1839 та врегулювання питань щодо провадження ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» діяльності з розподілу природного газу | Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (nerc.gov.ua)